
Еспандер пружинний Profi, дерев'яні ручки, l = 62 см, пружини Ø = 1.5 см
326 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (97) 455-43-75
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Еспандер-пружинний призначений для опрацювання та розвитку м'язів грудей, спини, плечей, рук і навіть ніг. Фахівцями були розроблені різні вправи, що задіюють ці групи м'язів.
Ця модель еспандера Profi має в максимальній кількості 5 пружин, що дасть змогу отримати максимальне навантаження. Водночас завдяки знімним пружинам можна зменшувати навантаження на перших етапі занять або для певних вправ, поступово збільшуючи його. Еспандер пружинний також обладнаний дерев'яними ручками, що має незаперечну перевагу з міцності перед пластмасовими.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 15 мм |
| Довжина | 62 см |
| Конструкція | Пружинна |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальний |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пружин: | 1.5 см |
| Довжина еспандера: | 62 см; |
| Матеріал | дерев'яні ручки|металеві пружини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326 ₴










