
Еспандер пружинний Profi Power, дерев'яні ручки, l = 62 см, пружини Ø = 1.7 см (посилене навантаження!)
357 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
Еспандер-пружинний призначений для опрацювання та розвитку м'язів грудей, спини, плечей, рук і навіть ніг. Фахівцями були розроблені різні вправи, які задіюють ці групи м'язів.
Конструкція еспандера Profi Power є посиленого типу, з великою товщиною металу, великими ручками й посиленішими кріпленнями пружин, порівнюючи зі стандартними еспандерами. Завдяки ширине пружин 1.7см, еспандер має більшу потужність за навантаженням, ніж стандартні пружинні еспандери (з шириною 1.5 см). Ця модель має в максимальній кількості 5 пружин, що дасть змогу отримати максимальне навантаження. Водночас завдяки знімним пружинам можна зменшувати навантаження на перших етапі занять або для певних вправ, поступово її збільшуючи. Еспандер пружинний також обладнаний дерев'яними ручками, що має незаперечну перевагу за міцністю, перед пластмасовими.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 17 мм |
| Довжина | 62 см |
| Конструкція | Пружинна |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальний |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пружин: | 1.7 см |
| Довжина еспандера: | 62 см; |
| Матеріал | дерев'яні ручки|металеві пружини |
- Ціна: 357 ₴










