
Масажний ролик овальний, з пухирцями, твердий, ПВХ, 11×4.8 см, різн. кольори синій
113 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Масажний овальний ролик у формі, ефективний засіб розслаблення м'язів і зняття наслідків стресу, який можна використовувати щодня. Пупирчаста поверхня м'яча впливає на нервові закінчення, покращує приплив крові та активізує кровообіг. Під час виконання вправ із масажним м'ячиком залучаються глибокі м'язові структури.
Цей масажер, ви зможете носити із собою навіть у кишені, а займатися ним можна де завгодно: вдома, на роботі, у транспорті, у тренажерному залі під час перерви. Особливо добре зарекомендував себе цей масажний м'ячик, з реабілітаційною та лікувальною метою. Масажер виготовлений з екологічно чистого полімеру.
Показання:
- Лікувальний і профілактичний масаж усіх частин тіла;
- Відновлення чутливості нервових закінчень після травм і операцій;
- Поліпшення кровообігу та прискорення обмінних процесів у сфері застосування;
- Розслаблює, знімає стрес;
- Для дітей і дорослих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 48 см |
| Довжина | 110 мм |
| Круглий наконечник | Да |
| Матеріал | ПВХ (полівінілхлорид); |
| Область застосування масажера | Волоссяста частина голови, Все тіло, Грудь, Обличчя, Ноги, Плечі, Передпліччя, Руки, Спіна, Шея |
| Розмір | 11×4.8 см; |
| Форма | Паличка |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 113 ₴


